آخرین ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS88TW02M نمایندگی بوش | asilbekharid

میزان مصرف آب، میزان دمای آب و زمان شستشو دقیقا با توجه به سطح خیساندن تنظیم می شوند. این برنامه ها می توانند با تشخیص میزان ظروف و حتی میزان کثیفی آنها، بهترین نتایج را ارائه داده و به این ترتیب بهترین نتیجه از نظر صرفه جویی در آب و انرژی فراهم می شود. اگر به دنبال یک ماشین ظرفشویی بوش با قیمت و امکانات مناسب هستید که کیفیت و طول عمر بالایی داشته باشد، ماشین ظرفشویی بوش یک انتخاب عالی محسوب می شود. ماشین ظرفشویی بوش SMS8ZDI48M با فناوری PerfectDry بهترین نتایج خشک کردن را با فضای اضافی برای همه مواردی که قرار دادن آنها سخت است به روشی کم مصرف ارائه میدهد . ظرفشویی سری 8 بوش مدل 8ZDI48M برنگ استیل نقره ای طراحی شده و ساخت کشور آلمان به آسانی با لوازم آشپزخانه ست خواهد شد . مصرف انرژی پایین، دارای سیستم تشخیص میزان مواد شوینده، مجهز به سیستم آب هیدرولیکی، دارای سیستم تشخیص میزان آب، وزن مناسب، طول عمر بالا، دارای دو سبد با قابلیت تغییر ارتفاع سبد ها و… از جمله ویژگی های این محصول است.

ماشین ظرفشویی بوش SMS67TW02B

سنسور load sensor وزن ظروف را اندازه‌گیری نموده و باتوجه‌به وزن، آب مصرف می‌نماید. بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش توانایی شروع با تأخیر را دارد که می‌توانید بین ١ تا ٢٤ ساعت عملکرد شستشو را به عقب ا‌ندازید. سنسور DosageAssist میزان مواد شوینده و آب مصرفی را نسبت به کثیفی کنترل می‌نماید. توسط سیستم ضد نشت، در صورت نشت آب از ظرفشویی، آب به‌صورت اتوماتیک قطع می‌شود. بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش را می‌توان با تأخیر راه‌اندازی کرد که می‌تواند برنامه شستشو را بین ١ تا ٢٤ ساعت به تأخیر بیندازد. با این قابلیت می‌توانید ماشین ظرفشویی را در هر زمانی روشن کنید حتی زمانی که در خانه نیستید.

از همه مهم تر راجع به میزان مصرف انرژی و رتبه انرژی این نوع ظرفشویی باید بگوییم که دارای رتبه ++A می باشد و بصرفه است . بعد از تعیین نوع برنامه شستشو این امکان برای شما فراهم است که همچنین تنظیم کنید دستگاه در چه زمانی شروع به فعالیت و شستشو کند. به کمک این قابلیت می توانید از 1 تا 24 ساعت تاخیر در زمان شروع شستشو را تعیین و تنظیم کنید. بنابراین می توانید حتی دستگاه را برای زمانی که در منزل نیستید تنظیم کرده و با تعیین زمان تاخیر مناسب کاری کنید که در آن ساعت دستگاه شستشو را شروع کند. یعنی طوری از مواد شوینده استفاده می‌کند که کمترین مصرف انرژی و بیشترین بازدهی را داشته باشد .

مصرف انرژی :

به گفته مصرف کنندگان و فروشندگان با تجربه اکثر ماشین ظرف شویی های ارزان دارای مخزنی از جنس پلاستیک و مدل های گران قیمت مخزنی از جنس فولاد آخرین مدل ماشین ظرفشویی بوش ضدزنگ دارند. توجه خوانندگان گرامی را به این نکته جلب می نمایم که اصطلاح ضد زنگ در بین بازار و فروشنده های لوازم همان اصطلاح علمی زنگ نزن یا استیل است . برنامه مراقبت از ماشین، جرم‌های داخل محفظه ماشین ظرفشویی را از بین می‌برد و باعث شستشوی بی‌نظیر ظروف می‌شود. این دستگاه دارای سه برنامه ویژه چون شستشوی سریع ، شستشوی با نصف ظرفیت ، شستشوی بهداشتی نیز می باشد .

  • ماشین ظرفشویی های بوش سری 6 دارای آپشن های پیشرفته تر و با دکمه های لمسی جلوی درب می باشد .
  • اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی دارید ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS6HMW28Q یکی از بهترین گزینه های ممکن است به این دلیل این ماشین ظرفشویی دارای قدرت فوق العاده ای می باشد و از قدرت پاک کنندگی فوق العاده بالایی برخوردار است.
  • اگر به دنبال ماشین ظرفشویی با ویژگی‌های مدرن و سازگاری با تکنولوژی روز هستید، ما ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل sms6hmw28q را پیشنهاد می‌کنیم.
  • به کمک این قابلیت که در بیشتر برنامه های شستن هم قابل فعال شدن است، به مدت 10 دقیقه در دمای بالای 70 درجه سانتی گراد ظرفها شسته شده و با از بین بردن باکتریها و الودگیها بالاترین سطح تمیزی و گند زدایی را ایجاد می کند.
دید و سایه اثر انگشت در ماشین ظرفشویی SMS8ZDI48M به میزان قابل توجهی کاهش مییابد . در نتیجه ، ضمانت 10 ساله در برابر زنگ زدگی حفره داخلی ، از داخل به بیرون ، در تمامی ماشین های ظرفشویی بوش قابل ارائه است . در صورت تمایل ، اعلان‌های فشاری میتوانند از ماشین ظرفشویی شما مستقیماً به دستگاه تلفن همراه شما ارسال شوند و به راحتی وضعیت برنامه فعلی ماشین ظرفشویی خود و همچنین سایر اطلاعات مفید را به شما اطلاع دهند. این ماشین ظرفشویی جزء مدل های جدید بوش محسوب میشود و بسیار قدرتمند و بادوام است. مجهز به قابلیت های روز مانند سیستم تشخیص میزان آب، سیستم تشخیص میزان مواد شوینده، قابلیت کنترل از راه دور و….

Bosch Dishwasher 4 Series 14 sets SMS46NW01B

آخرین ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS88TW02M نمایندگی بوش | asilbekharid