آموزش و متاورس آموزش و متاورس چگونه متاورس آموزش را تغییر می دهد؟ آداس | حسینی فایننس

رویایی که زمانی فقط در فیلم های علمی تخیلی دیده می شد اکنون به واقعیت تبدیل شده است. البته نکته این است که ما از ابتدا یک متاورس کامل نخواهیم داشت، اما باید به تدریج به آن برسیم. حتی می‌توانید یک یا چند ویژگی ایجاد کنید، که سپس می‌توانید آن‌ها را در ازای توکن‌های غیرقابل تعویض یا سایر واحدهای ارزش، به سایر کاربران متاورس بفروشید. در حالی که اقتصادهای جهان همچنان با مشکلات اقتصادی مواجه هستند، اگر تقریباً هر کاری که در زندگی واقعی انجام می‌دهیم را بتوان در دنیای متاورس انجام داد، مشاغل زیادی ایجاد می‌شود.

در ساختار متاورس، هشت تکنولوژی متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد. این تکنولوژی ها از طیف زیر ساخت ها تا سمت تعامل با کاربر را تشکیل میدهند. برخی مطالعات پیش بینی میکنند که بیش از 50 درصد از کودکان امروزی مشاغلی خواهند داشت که هنوز وجود ندارد.

• توکن (Metaverse Index (MVI

به هیچ عنوان به دوره دیگری احتیاج نخواهید داشت و آموزش‌ها از سطح مقدماتی تا پیشرفته طراحی شده است.

ورود

به‌طوری‌که تمامی پروژه های متاورس در آن زمان جهش قیمتی چشمگیری داشتند. ویدئوهای آموزشی در آپارات همیار کریپتو برای علاقمندان به دنیای متاورس موجود است. من دوره رو تهیه کردم اما نیاز به یک مشاوره کاملا تخصصی دارم چون میزان سرمایه گذاری من در متاورس بسیار سنگین است. واقعا مشاوره خرید زمین متاورسی رو به همه دوستان توصیه می کنم استاد بسیار با حوصله و عالی توضیح میدن و زمین متاورسی زیر قیمت خریداری خواهید کرد.

متاورس Metaverse در واقع یک فضای مجازی است که فرد به جای تماشا می تواند وارد آن شده و کار های مختلفی انجام دهد. در تعاریفی دیگر متاورس نسل جدید اینترنت معرفی شده است و به نوعی اینترنت سه بعدی محسوب می شود. افراد زیادی اعتقاد دارند با توجه به پیشرفت سریع این فناوری ، متاورس در آینده ای نه چندان دور جایگزین اینترنت خواهد شد.

چرا باید به Metaverse اهمیت دهیم؟

از طرف دیگر خود آدیداس با ارائه این محصول اعلام کرده است که از این محصول و اطلاعات آن برای شبیه‌سازی بازی فوتبال استفاده می‌کند. دارایی‌های دیجیتال در فضای دیجیتال خیلی گسترده‌تر از رمز ارزها، NFTs و این دسته دارایی‌ها هستند. مثلا زمین متاورسی، کشتی تفریحی در متاورس و حتی یک کیف مجازی از برند گوچی جزو دارایی‌های دیجیتال محسوب می‌شود. جالب است بدانید که هر چیزی که در دنیای فیزیکی وجود دارد، در آینده می‌تواند به فضای دیجیتال منتقل شود. مثلا اگر گوگل مپ را در کشورهای خارجی تجربه کرده باشید، می‌توانید اشیا و موقعیت‌ها را به صورت سه بعدی روی موبایل خود ببینید. یا مثلا امکانی که برند دکوراسیون داخلی آیکیا به وجود آورد و خرید لوازم منزل را با امتحان کردن آن‌ها در گوشه گوشه منزل از طریق موبایل، راحت‌تر کرد.

  • یک قسمت عالی از طریق پادکست Getting Smart با Taylor Shead در “Metaverse of Learning” در دسترس است.
  • اصلا نباید نگران تبدیل دارایی‌های فیزیکی خود به دارایی دیجیتال باشید.
  • در راستای بالا بردن سطح مالی و دانش جامعه برای رسیدن به فرداهای بهتر برای ایران عزیزمان.
  • در سال 1992، نیل استفنسون، نویسنده داستان‌های علمی تخیلی آمریکایی، مفهوم متاورس را در رمان خود به نام Snow آموزش متاورس محمد حسینی فایننس Crash معرفی کرد.
آموزش و متاورس آموزش و متاورس چگونه متاورس آموزش را تغییر می دهد؟ آداس | حسینی فایننس